fbpx

Акції від Доброї Шафи

Добра Шафа завжди радує клієнтів цікавими пропозиціями. На цій сторінці зібрані всі актуальні акції

Знижка 15% на всі механізми SERVO-DRIVE до 30 вересня 2020 року

Колись електропідйомники скла у автомобілях називали "забаганками багатіїв" та говорили: "що, я руками скло не можу опустити?" Сьогодні це стандартна комплектація майже будь якого авто.
Електричні механізми SERVO-DRIVE для відкривання меблевих фасадів також починають ставати "базовою комплектацією" сучасних кохунь, тому що при замовленні кухні до 30 вересня "Добра Шафа" дарує знижку 15% на всі моделі SERVO-DRIVE.

Акція на сміттєві відра ELLETIPI та INNOXA

При купівлі відер для сміття торгових марок ELLETIPI та INOXA ви отримуєте сушку для посуду INOXA за пів ціни. Інформацію про моделі, що беруть участь у акції, уточнюйте у наших менеджерів.

Знижка 20% на висувні системи LEGRABOX FREE до 30 вересня 2020 року

Це, мабуть, найкрасивіші, найстильніші, найсучасніші, найпрактичніші, найтехнологічніші, найкрутіші та просто найкращі висувні ящики в світі! Переконайтесь в цьому на власному досвіді. Замовляйте кухні або гардеробні та отримуйте найбільшу знижку у розмірі 20% на системи LEGRABOX FREE із скляними царгами, та на внутрішні ящики із скляними фасадами.

Довічна гарантія від BLUM

Продукція BLUM створена щоб забезпечити бездоганну якість. Тому навіть після закінчення основної гарантії від Доброї Шафи ви можете обміняти будь яку фірнітуру BLUM із заводськими дефектами на нову протягом 20 років.
Акція розповсюджується тільки на меблі що експлуатуються у "домашніх" умовах.