Цікаві факти про Добру Шафу

Як все починалось...

Раніше, якщо ви хотіли замовити меблі за індивідуальним проектом у вас було два шляхи. Перший - звернутись до майстра, який в зошиті "на колінках" накидає проект, надасть кошторис з трьох рядків та візьметься за виконання. Другий - звернутись до фірмового салону, де перед запуском у виробництво вам зроблять красивий, але не завжди технічно правильний проект. Перший варіант - це завжди рулетка із низькою ймовірністю отримати якісний продукт через низьку кваліфікацію майстра. Другий варіант був більш надійний, але ціна не завжди відповідала якості.

У 2014 році, коли ми знаходились у пошуках ідеального виробника меблів, ми були розчаровані у доступних на той час варіантах та вирішили самостійно зайнятися цим питанням, спроектувавши та зібравши меблі для своїх домівок.

Те, що починалося у 2014 році як хобі, вже в 2017 році переродилося у новий бренд та власну торгову марку на меблевому ринку України з концептом - меблі високої якості з візуалізацією як у найкращих салонах та відкритою ціновою політикою, яка підкріплена детальним прозорим кошторисом.

З того часу наш кожен новий проект є поєднанням цієї концепції та бажанням зробити меблі, які будуть довгі роки приносити задоволення від користування ними.

Технології та процеси

Розроблені нами внутрішні стандарти якості вищі за ДСТУ.

Ретельний відбір постачальників матеріалів та фурнітури (тільки виробники з європейськими стандартами якості, такі як EGGER, CLEAF, BLUM, HETTICH, CAMAR, SCILM та інші).

99% обробки деталей на високоточних роботизованих станках (використання крайкування ПУР та лазером, замість звичайного EVA; свердління та фрезерування деталей на станках ЧПУ).

Збірка у два етапи, перший етап на нашому тестовому стенді. Другий, вже заздалегідь зібраними модулями у приміщенні клієнта.

Чому нам довіряють

З самого початку існування нашої компанії ми помітили, що найбільш цікаві проекти народжувалися тоді, коли, здавалося б, перед нами ставили майже нереальні задачі. З часом досвід та позитивні відгуки підкріпили впевненість, яка в свою чергу дозволила легко братися за найскладніші проекти.

Впевненість та різноплановий досвід у проектуванні це лише половина справи. Другою важливою складовою якісних меблів є ретельний підбір матеріалів та фурнітури для кожного проекту, використання сертифікованого професійного обладнання та лише лазерної техніки для вимірювання довжин та рівнів. В поєднанні із професійним якісним монтажем, перелічені фактори дають нам право стверджувати, що наші меблі будуть служити навіть кільком поколінням користувачів. Саме за це нас цінують клієнти! А виконання нами договірних зобов'язань з гарантійною та постгарантійною підтримкою, завжди і за будь-яких обставин, лише надає їм додаткової впевненості.

Створивши стартап із проектування меблів, вже за 3 роки ми зібрали команду з більш ніж 10 осіб, яка виконала понад 500 замовлень та здобула репутацію бездоганного підрядника із найвищою оцінкою в сервісі Google, 5/5 зірок, та рейтингом 4,9/5 у Facebook.

Наша команда

Денис

Денис Зарембо, талановитий організатор та керівник, його професійний досвід у керуванні складними машинами допомагає одночасно контролювати всі процеси у компанії та надихати команду на шляху до успіху.

Ваелар

Валерій Колесник, головний конструктор, займається впровадженням нових технологій у компанії, збирає цікаві рішення на спеціалізованих виставках та семінарах по всьому світу, всі найскладніші та нестандартні проекти ДШ виконує особисто.

Леша

Олексій Титаренко, керівник монтажного відділу, обличчя компанії, перфекціоніст, завдяки якому меблі будуть не тільки добре спроектовані, але й ідеально встановлені.

Алла

Алла Божко, головний дизайнер, має вишуканий смак та більш ніж 10 річний досвід створення сучасних меблів, її проекти змушують наших конструкторів задіяти всі свої уміння, але результат завжди перевершує очікування клієнтів.

Катя

Катерина Лук'янчук, молодий талановитий дизайнер, має бездоганний смак і може легко знайти нестандартне рішення там, де його не бачать інші.

Тарас

Тарас Верига, молодий, але дуже професійний конструктор меблів. Увага до деталей та швидке виконання проектів будь-якої складності.