Меблі в дитячу кімнату

Для вашої дитини своя кімната це не просто набір предметів інтер’єру та стіни. В найближчі роки вона стане унікальним маленьким світом, і безумовно вплине на подальший розвиток молодших мешканців дому. Кожен елемент меблів, від ліжка до стільців та полиць, має бути продуманий до дрібниць та відповідати потребам підростаючого покоління.

Функціональність та безпека це обов’язкові параметри, але зупинятись та обирати меблі для дитячої виходячи лише з них не варто.

Підійдіть до вибору із творчістю. Врахуйте побажання вашої дитини, покажіть ескізи якщо розробляєте дизайнерський проект. Поцікавтесь її думкою, дозвольте внести деякі зміни. Виховати унікальну особистість без унікального оточення буде важко.

В дитячій кімнаті кожен елемент меблів має свій особливий зміст та значення для її мешканців.
Те що для дорослого просто комод або шафа – для дитини безмежні скрині таємниць та загадок де зберігаються скарби та секрети, які дорослий не в стані розгадати.

Полиці, тумби – це простір для речей що мають величезне значення, улюблена іграшка, книжка, горішок або листочок знайдений у парку має завжди бути під рукою!

Ліжко це оаза спокою та мрій, де після насиченого подіями та пригодами дня ваш малюк забуває про все і занурюється в казковий світ.

Стіл для домашніх занять має бути не тільки комфортним, але і створювати відчуття оточення затишком, спонукати дитину до навчання новим речам та розкриття своїх талантів.

Обираючи меблі в дитячу кімнату створені за індивідуальним проектом ви інвестуєте у майбутнє своєї дитини. Створіть місце, де ваша дитина буде рости з відчуттям комфорту та захисту. І звісно грати, вчитись, розвивати естетичний смак в оточенні красивого, створеного із душею інтер’єру.

Тож телефонуйте, щоб замовити та купити меблі в дитячу кімнату саме зараз.

 

Дизайн та ергономіка

  • Під час створення меблів ми думаємо безпеку і приділяємо увагу функціональній частині

Матеріали

  • Не тільки для меблів в дитячу але і всієї іншої продукції використовуються тільки безпечні матеріали, плити ДСП та МДФ Kronospan, Egger, Swiss Krono, Cleaf, Saviola, NIEMANN із сертифікатами E0 та E1 і натуральне древо

Фасади

  • ДСП, фарбована МДФ плита, шпонована МДФ плита, плити з МДФ з акриловим покриттям, натуральна деревина

Фурнітура та механізми

  • Hettich, BLUM

Навіси

  • CAMAR