Акції від Доброї Шафи

Добра Шафа завжди радує клієнтів цікавими пропозиціями. На цій сторінці зібрані всі актуальні акції

Сусідська акція "Разом дешевше"

Замовляйте меблі разом із сусідами та відразу отримуйте другий рівень знижки постійного клієнта - 12% на послуги майстерні "Добра Шафа". Акція діє при одночасному замовленні меблів у дві квартири одного житлового комплексу. Акція розповсюджується на будь які комплекти меблів вартістю від 50 тис грн на кожну квартиру.

Акція на сміттєві відра ELLETIPI та INNOXA

При купівлі відер для сміття торгових марок ELLETIPI та INOXA ви отримуєте сушку для посуду INOXA за пів ціни. Інформацію про моделі, що беруть участь у акції, уточнюйте у наших менеджерів.

Знижка 20% на висувні системи LEGRABOX FREE до 31 грудня 2020 року

Це, мабуть, найкрасивіші, найстильніші, найсучасніші, найпрактичніші, найтехнологічніші, найкрутіші та просто найкращі висувні ящики в світі! Переконайтесь в цьому на власному досвіді. Замовляйте кухні або гардеробні та отримуйте найбільшу знижку у розмірі 20% на системи LEGRABOX FREE із скляними царгами, та на внутрішні ящики із скляними фасадами.

Довічна гарантія від BLUM

Продукція BLUM створена щоб забезпечити бездоганну якість. Тому навіть після закінчення основної гарантії від Доброї Шафи ви можете обміняти будь яку фірнітуру BLUM із заводськими дефектами на нову протягом 20 років.
Акція розповсюджується тільки на меблі що експлуатуються у "домашніх" умовах.