Шафа-ліжко трансформер з ортопедичним матрацом

Буває таке, що необхідно покласти на ніч гостей чи родичів. На розкладному дивані спати незручно, а окреме ліжко займає багато зайвого місця, коли не використовується. Ідеальне рішення, вбудоване в шафу ліжко від Доброї Шафи з ортопедичним матрацом 🙂

Це оптимальний вибір для тих, хто шукає красиве і практичне рішення для економії місця в кімнаті, яке дозволяє використовувати простір кімнати максимально ефективно.

Одним з головних переваг шафи-ліжка трансформера є його зручність в збірці. Даний виріб має просту конструкцію, яка дозволяє зібрати його без особливих зусиль. Ви не будете витрачати години на складання і розбирання меблів, що дозволяє значно економити ваш час.

Ще одна велика перевага шафи-ліжка трансформера полягає в його функціональності. Ви можете зручно трансформувати шафу в ліжко, коли вам потрібно спати, а потім легко скласти ліжко назад в шафу, коли ви прокидаєтесь.

Крім того, ліжко трансформер виглядає дуже стильно і сучасно та може бути виготовлене в різних дизайнах та кольорах, що дозволяє легко підібрати його до інтер’єру кімнати.

Тож звертайтесь до меблевої майстерні Добра Шафа для того щоб замовити та придбати ліжко-трансформер у м. Київ прямо зараз!

Дизайн

  • Добра Шафа

Матеріал корпусу

  • Для всієї продукції використовуються тільки безпечні матеріали, плити ДСП та МДФ Kronospan, Egger, Swiss Krono, Cleaf, Saviola, NIEMANN із сертифікатами E0 та E1 і натуральне древо

Матеріал фасадів

  • ДСП, фарбована МДФ плита, шпонована МДФ плита, плити з МДФ з акриловим покриттям, натуральна деревина

З'єднувальна фурнітура

  • Hettich

Петлі

  • BLUM Clip-top

Висувні механізми

  • BLUM Tandem, BLUM Tandemppus