Робота конструктора непомітна для покупця меблів. Але від цього є не менш важливою. Саме конструктор остаточно вирішує як будуть стикуватися деталі виробу та яка кріпильна фурнітура буде використана в проекті.

Конструктор готує спеціальні файли для виробництва, які може “зрозуміти” тільки комп’ютеризований станок що ріже та свердлить деталі, а також креслення для монтажників меблів.

Ми слідкуємо щоб наші менеджери та дизайнери постійно вчилися, були в курсі новинок на ринку матеріалів та фурнітури, розуміли основи проектування меблів. Для цього майже щоденно проводяться спільні консультації всередині команди, обмін знаннями. Але в будь якому разі задачі дизайнерів більш високого рівня.

Конструктор – це людина, яка без перебільшення знає кожен міліметр ваших меблів. Звичайно, він також розуміється на дизайні та питаннях ергономіки, але щоб якісно та швидко виконати свої задачі, краще абстрагуватись від високорівневих питань і сконцентруватись на деталях.

Декілька популярних питань:

Робота конструктора над проектом, враховуючи оформлення документації, може тривати від 30 хвилин, якщо мова іде про невелику тумбу, і до двох тижнів, якщо це комплексний проект, або велика кухня.

Найчастіше зміни спричинені оновленням асортименту меблевої фурнітури. Всі зміни, які конструктор вносить у модель, погоджуються із замовником.