Наші клієни по різному підходять до замовлення меблів. Одні звертаються маючи індивідуальний дизайн-проект. Другі малюють ескізи власноруч. Інші готують колажі, роблять підбірки на Pinterest. А хтось взагалі не має жодних ідей.

Незалежно від кількості вхідних даних, для кожного замовлення ми готуємо детальну комп’ютерну модель:

Як моделювання допомагає покращити процес замовлення?

Модель, яку розроблять для Вас наші менеджери дає точне уявлення про конфігурацію, наповнення та кольорову палітру. Жоден дизайнер інтер’єру не врахує всі можливі нюанси та особливості, що можуть вплинути на фінальний вигляд меблів.

Результатом процесу моделювання є не тільки чітка та зрозуміла картинка, але і точна специфікація.

Мабуть вам доводилось зустрічатись із недобросовісними підрядкиками, які готують “кошториси” у вигляді:
Ремонт квартири – одна штука – ціна…

Добра Шафа поважає своїх клієнтів та не продає кота у мішку!

Приклади наших специфікацій ви знайдете нижче.

На кожне замовлення ми оформлюємо офіційний договір, де чітко визначені терміни виконання, а в додатках знаходяться затверджені Вами ескізи і специфікація матеріалів, обраних на етапі моделювання.

Дизайнери інтерєрів часто зосереджуються на загальній концепції та колірній гаммі, але функціональну частину в більшості випадків обділяють своєю увагою. Тому із власниками дизайн-проектів ми пропрацьовуємо внутрішнє наповнення, рухаємо полички, механізми, або навіть цілі секції.

З клієнтами, що приходять до нас із власноруч намальованим ескізом кухні або шафи все з точністью до навпаки. Є чітке розуміння, як меблі мають виглядати в середині, і основна робота полягає у виборі кольорів та текстур.

Але часом навіть повна відсутність будь якої ідеї це теж великий плюс. В такому разі ви можете повністю довіритись нашим спеціалістам, які розроблять дизайн під ваш інтер’єр і підберуть фурнітуру та матеріали відповідно до бюджету проекту.

В будь якому разі ви будете задоволені співпрацею.

Декілька популярних питань:

Чистовий замір необхідно виконувати після завершення всіх ремонтних та оздоблювальних робіт. Клей для плитки, фінішна шпаклівка і навіть тонкі шпалери мають свою товщину. Для мінімізації технологічних зазорів ми використовуємо високоточне лазерне обладнання професійної лінійки Bosch. Тому нам дуже не хочеться псувати якість замірів і кінцевого результату,  вводячи “зі стелі” теоретичні поправки.

Для великих проектів можливий виїзд на попередній замір навіть під час оздоблювальних робіт.

Наші клієнти отримують до трьох попередніх варіантів моделі для габаритних меблів. Після узгодження основної концепції працюємо над деталями, визначаємось із класом фурнітури, типом оздоблювальних матеріалів та кольоровою палітрою.

Згідно із договором час виготовлення меблів складає 40 робочих днів із моменту його підписання.

З нашого досвіду реальний час виконання замовлень від 20 до 30 робочих днів.

Приклад специфікації матеріалів та фурнітури знаходиться тут Додаток до Договору  або Проект меблів від 12.07.2023