Проведемо аналогію із авто. Візьмемо популярний німецький седан Е-класу довжиною 5 метрів. У базовій комплектації із двигуном 2,0 л авто коштує близько 285 тис. грн за метр погонний, а максимальна комплектація зі спортивним двигуном обійдеться від 720 тис. грн за метр погонний.
Звучить абсурдно, правда?…


Важлива комплектація, а не “метри”!
Сучасне меблеве виробництво може запропонувати клієнту більше опцій ніж найкращі автомобільні марки! Отримати дуже подібні колір і фактуру можна завдяки абсолютно різним по ціні і якості матеріалам. Так само і з наповненнями. Дорогу кухню від дешевої можна відрізнити лише при близькому детальному огляді.


Хто і чому міряє кухні метрами?
Ця “геніальна” система оцінки меблів практикувалась у давні часи, коли вибір матеріалів та фурнітури можна було перерахувати на пальцях. В такому разі ціна меблів і справді була прямо пропорційна габаритам.


Також “метровий” підхід практикують дуже дорогі італійські бренди, що пропонують ексклюзивні декори, ціна яких значно перевищує ціну найкращих механізмів і наповнення практично не впливає на загальну вартість. Купуючи подібні кухні клієнт платить за бренд і статус, умовні 5тис. $ за метр вже не мають ніякого значення.


Коли вам рахують кухню із ДСП у метрах, задайте собі питання: в чому підвох? У якості обробки чи у дешевій фурнітурі?


Висновок. Цінуєте свої гроші і хочете отримати високу якість за розумну ціну? Просіть детальну специфікацію!