Кухні на замовлення – як обрати виробника?

Вирішили – купуєте кухню на замовлення! Не готові модулі зі Швеції або будівельного гіпермаркету, а таку де все зроблене для вас та під ваші потреби. Бюджет визначений, проект від дизайнера, або просто уявлення про майбутній дизайн теж є. Лишилось останнє питання – хто? Кухню ми купуємо очима, і це головна причина майже всіх маніпуляцій на меблевому ринку. Але справа не тільки в маніпуляціях. Компанія може виготовляти класні кухні на замовлення, добре виконувати роботу на всіх етапах і… все одно не відповідати вашим очікуванням. Чому таке інколи відбувається?

Відповідь проста, принаймні звучить достатньо просто. Щоб придбати продукт який відповідає вашим очікуванням, потрібно… трішки більше розбиратись у предметі. В нашому випадку треба розуміти з чого робиться та як формується ціна кухні під замовлення.

Ми постійно отримуємо запити які звучать як один. Потрібна кухня, фасади фарбовані, колір білий або ж інший, фурнітура Blum і т.п. Інколи запит супроводжується проектом від дизайнера. Пересічний покупець чітко розуміє що таке білий колір. Більш менш усвідомлює що таке “фарбовані фасади”. Але зазвичай “фурнітура Blum” звучить як “мантра”, що була повторена за виконробом, сусідом, колегою по роботі, і т.д.

Ми в свою чергу неодноразово повторюємо: дві однакові зовні кухні можуть відрізнятися ціною навіть в 2 рази!

Важливі питання при замовленні кухні

Метою цього посту буде навчити вас, як клієнта, задавати правильні питання, адже кожне питання – це вже години спільної праці із виконавцем кухні на замовлення.

Перше питання до Вас і тільки до Вас. Запитайте себе, що Ви плануєте робити на кухні? Проста і чесна відповідь на це питання прямо вплине на час проведений із менеджером, на час виконання замовлення та на бюджет кухні, в кінці кінців.

На кухнях готують, іноді раз в рік, а іноді 4 рази в день на всю родину. На кухнях відпочивають, п’ють каву вранці, та “не каву” ввечері. Кухні просто показують друзям. На кухнях працюють і замовляють їжу з доставкою. Кухня – це місце із своєю душею і головне зробити її такою щоб вона відповідала вашому стилю життя.

Друге питання у списку – це фасади. Запитайте виробника про переваги фарбованих фасадів, з ДСП, акрилу, фасадів покритих плівкою, із натуральної деревини. Визначить для себе наскільки Вам важливий зовнішній вигляд фасадів. Чи все ж таки краще вкластися в функціонал?

Та ще багато важливих питань. Яку встановити стільницю? Як в конкретній стільниці буде розташована та чи інша мийка, чи підходить обрана мийка до цієї стільниці взагалі. Наскільки витривала обрана стільниця та якого догляду вона вимагає?

Коли монтувати фартух, перед встановленням кухні чи після, які переваги у обох методів? Які вимоги до фартуху що клеїться перед монтажем кухні на замовлення? Як розташувати розетки та хто виконає план розподілу електромережи? Не забути уточнити перед купівлею вбудованої техніки вимоги виробників техніки до її розміщення, особливо це стосується посудомийних машин та холодильників.

Що приховується за фасадами кухні на замовлення? Відповідь: від 60 до 95% вартості кухні

Який клас фурнітури обрати? Від чого відмовитись без втрати якості, коли потрібна красива кухня для посиділок, а готувати на ній будуть рідко. Як організувати простір якщо на кухні багато готують, та як заощадити не втрачаючи потрібної функціональності? На чому взагалі не варто економити.

Чим кращі підйомні механізми від звичайних завіс та які вони мають недоліки? Як можливо що у сусіда фасади завжди як під лінійку, а колега постійно викликає майстрів для регулювання? Магічні кути та інша незвична фурнітура насправді така магічна, чи може краще зайві 500 доларів витратити на якісне наповнення для шухляд?

Не забудьте уточнити як з’єднані деталі корпусу між собою, та чи використовує виробник шканти у роботі, як це вимагають ДСТУ. Як виконуються отвори у деталях, на станку ЧПУ чи за допомогою звичайної ручної дрилі? Запитайте якою крайкою оброблені деталі корпусу та який клей був при цьому використаний. І на кінець прості але важливі речі: яку гарантію дає виробник і чи підписує він договір.

Було цікаво? Тоді дивиться огляд кухні від нашої клієнтки або ж виконані нами кухні з портфоліо.